Adana, Apartman, Site, Havuz, Su Deposu, İnşaat Sonrası, Ev Temizliği

Apartman Merdiven Temizliği

Adana Merdiven Temizliği Apartman Merdiven Temizlik Şirketi Saha Temizlik, Adana da profesyonel apartman merdiven temizlik hizmetleri sunmaktadır. Kapıcıların apartman sakinlerine ne büyük bir külfet olduğunu düşünen apartman yönetimleri merdiven temizliği, hizmetini ekonomik rakamlarla sunan Saha Temizlik Şirketi ile tanışmanın mutluluğunu yaşıyor. Siz de bu büyük yükten kurtulup hem ekonomik, hem de profesyonel yaklaşımlarla apartman, site, iş merkezi gibi insan sirkülasyonunun çok olduğu ortak kullanım alanlarının temizliğini şirkete yaptırmak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.
Merdiven Temizlik Fiyatları
Merdiven temizliği için lütfen danışma hattımızdan bilgi alınız..

Merdiven Temizliği Nasıl Yapılır? Merdiven ve trabzanların tozları temizlenmektedir.
Merdiven temizliğinde kimyasal olarak zararsız genel temizlik maddesi kullanılmaktadır.
Asansör içleri ve kapı önleri dahildir.
Evlerin kapı pervazları silinmektedir.
Binanın dış kapısı ve girişteki korkuluklardaki tozlar alınmaktadır.
Kapıya yapıştırılan reklam amaçlı etiketler çizmeyen jiletle kazınmaktadır.
Posta kutusu, su sayaçları, elektrik gösterge levhaların temiz görünümü muhafaza edilmektedir.
Tavanlardaki örümcek ağları temizlenmektedir.
Bina girişindeki çöpler alınmaktadır.
Temizlik bölgeye göre bireysel olarak veya ekip halinde yerine getirilmekte ve 1-3 kişilik ekipten oluşmaktadır.
Su talebi listede sıra takip edilerek evlerden temin edilmektedir.
Bütün temizlik araç-gereçleri ve kimyasallar tarafımızdan temin edilmektedir.
Temizlik bittikten sonra binanın mis gibi kokması için parfüm sıkılmaktadır.

MERDİVEN TEMİZLİĞİNDE KULLANILAN MALZEMELER

 1.  Pis ve temiz su olmak üzere 2 kova kullanılmaktadır.
 2. Çamaşır suyu yerine güzel kokulu genel temizlik maddesi kullanılmaktadır.
 3.  Sert-yumuşak fırça ve çekecek kullanılmaktadır.
 4. Islak ve kuru olmak üzere 2 türlü mop kullanılmaktadır.
 5.  Kullanılan bezlerin tamamı mikrofiberdir, sanayi tip sarı bez kullanılmamaktadır.
 6.  Temizlik bittikten sonra parfüm kullanılmaktadır.
Saha Temizlik Şirketi  olarak Adana da Apartman Merdiven Temizlik Hizmet Verdiğimiz İlçeler : Çukurova, Seyhan, Sarıçam, Yüreğir ilçelerine hizmet vermekteyiz.

İnşaat Sonrası Temizlik

Adana’da Son 10 Yılda İnşaat Sektörünün Gelişmesiyle Ev Kredilerinin Kolaylaşması Sonucunda Ev Alımlarının ve İnşaatların Hızlanması Sonucunda Bir İhtiyaç Haline Gelen İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetleri  Kaliteli Personel ihtiyacı doğurmuştur. Bu yüzden de  Bir Çok Temizlik Firması Bu Alanlarda Faaliyet Göstermeye Başlamıştır. Biz Adana ve çevre ilçelerde hizmet veren profesyonelliği benimsemiş bir temizlik şirketi olarak daima en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Bunun neticesi olarak Yanlış Temizleme Hijyen Eksikliği Gibi Sorunlar Baş Göstermeye Başlamıştır. İnşaat Sonrası Temizlikte Dikkat Edilmesi Gereken En Önemli Konulardan Biri Olan  Moloz yıkıntı boya gibi atıkların temizlenmesi sırasında kimyasal maddeler kullanıldığından evde yasayan çocuk ve yaşlılar için bir risk taşımaktadır. Bunların önlenmesi için  Temizlik Yapılmadan Önce Temizlik Yapılacak alanın iyi expertiz edilmesi gerekmektedir. Bunların Nedenleri

 

İnşaat Sonrası Temizlik Yapılacak Ev ya da İş yeri Metre Karesi

Kullanılan Boyanın Tabi  Yapısı Ve Özelikleri (Duvar Silimi Yaparken Kullanılan Malzeme Seçimi İçin )

Evde Mermer ya da Parke Durumuna Göre kullanılacak Temizleme Ürünlerini Seçimi (Organik, Sanayi Tipi)

Kapı Pencere Gibi Hijyenin Olmazsa olmaz alanlarının Belirlenmesi Çelik Kapılar veya Ahşap Kapılar için Özel Malzemelerin Kullanılması  (İhtiyaca Yönelik Ekipman ve Temizlik Ürünü Seçimi )

Tuvalet Ve Banyo Gibi Yerlerde Kullanılacak Malzeme Seçimi  Bunları Etkileyen Faktörler (Pencere Sayısı, Havalandırma Olanağı, Ayna ve Granit İçin Uygun Ekipmanların Belirlenmesi )

Çocuk Odası ve Yatak Odalarında Kullanılacak Malzemeler (Organik mi ?,Sanayi Tipi mi ?Olacağı )

Buharlı Temizleme  Yapılıp Yapılmayacağı

Isıtma Sistemine göre Temizlik Malzeme Seçimi (Yerden ısıtma, Soba, Şömine, Kalorifer) Bunlara Göre Ekipman Tedariği yapılmalıdır.

Bu İşlemlerden Sonra Firmamız %98 Hijyen Garantisi ve Bundan Sonra Hayatınızı geçireceğiniz yaşam alanının size hazır edilmesi için  Deneyimli, Profesyonel ekibimizle Hizmetinizdedir.

Ev Temizliği

Ev temizliğinde önemli olan etkenlerden çalışma planı ile başlayıp

Temizlik için ihtiyaç olan malzeme ve ekipmanların yeterli olması durumunda temizlik öncelikle cam silinmesi doğramaların çevrelerinin silinmesi ile başlanabilir. Adana temizlik şirketi olarak hizmetlerimizde cam silme ve evinizin her türlü temizlik ihtiyacını gidermektedir.

En uygun temizlik firmaları olarak Saha Temizlik den günlük temizlik fiyatlarını almak için bize ulaşmanız yeterlidir.

 

İş Yeri – Ofis Temizliği

Saha Temizlik Adana da siz değerli müşterilerine iş yeri temizlik hizmeti vermektedir. Eşyalı ve eşyasız olarak iş yerinizin temizliğini rahatlıkla Adana Saha Temizliğe emanet edebilirsiniz. İsteğinize göre yapılan iş yeri temizliği’nde Saha Temizlik hijyene ve iş yeri’nizde gözle görülmeyen bakteriler için özellikle eğitilmiş personel kadrosuyla buharlı temizlik hizmeti’yle iş yerinizin köşelerinde ulaşamadığınız noktalara ulaşarak bakterileri yok eder. Amacımız  Adana Temizlik Şirketleri arasında  siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde iş yeri temizliğini Adana’nın temizlik firması olarak yapmaktır.
İş yeri temizliğinde iş yerinizin büyüklüğüne göre personel gönderimi yapılmaktadır, malzemeli yada malzemesiz olarak temizlik hizmeti alabilmektesiniz.
Detaylı iş yeri temizliği için firmamız malzemeleri yanında olacak şekilde en az 2-3 kişilik ekip göndermektedir. Çelik Parlatıcı, Parke Temizleyici, Derz Parlatıcı, Cam Temizleyici, Yağ Sökücü, Genel Temizlik Maddesi, Yüzey Temizleyici, Kireç Sökücü, Banyo-Wc Temizleyici, Krem Temizleyici olmak üzere 10 farklı kimyasal kullanılmaktadır.

Saha Temizlik Şirketi olarak asıl uzmanlık alanımız olan iş yeri temizlik hizmetlerinde talebinize uygun olarak esnek çözümler üretiyoruz. Akşam temizlikleri, haftalık temizlikler veya tek seferlik detaylı iş yeri temizliği hizmetlerinde bölümlenmiş çalışma sistemimizle bu alanda en büyük eksiklikleri kapatarak çözüm ortağınız olmaktan memnuniyet duyarız.

 

Tek Seferlik Detaylı İş Yeri Temizlik Hizmeti

İhtiyacımız olan bütün malzeme (vakum makinesi, kimyasallar, merdiven, buhar makinesi vs.) firmamız tarafından sağlanmaktadır.
Cam, çerçeve, masa sandalye, mutfak ve lavabo – tuvaletlerin temizliği ve hijyeni sağlanmaktadır.
Haftalık/Aylık Periyodik İş yeri Temizliği
Genellikle haftada bir yapılan ve 2-4 saat süren temizlik işlemlerinde rutin toz alma işlemleri yapılmaktadır.
Yapılan anlaşmaya göre ilk temizlik fiyat farkı olmaksızın ekiple detaylı şekilde yapılmaktadır.
Çöp boşaltılması ve bulaşıkların yıkanması talepleriniz de sözleşmeye göre yerine getirilmektedir.

Her Akşam Periyodik İş yeri Temizliği

Sizin isteklerinize göre günün her saatinde Adana temizlik şirketi olarak size hizmet verebiliriz. Genellikle personellerin dağılımdan sonra akşam temizliğimiz başlar.

 

Ofis Temizliği

 

Saha Temizlik Adana’da siz değerli müşterilerine ofis temizlik hizmeti vermektedir. Eşyalı ve eşyasız olarak ofisinizin temizliğini rahatlıkla Saha Temizliğe emanet edebilirsiniz .İsteğinize göre yapılan ofis temizliğinde Saha temizlik hijyene ve ofisinizde gözle görülmeyen mite’lar için özellikle eğitilmiş personel kadrosuyla buharlı temizlik hizmetiyle ofisinizin köşelerinde ulaşamadığınız noktalara ulaşarak mite’ları yok eder.

Ofis Temizliğinde ofisinizin büyüklüğüne göre personel gönderimi yapılmaktadır, malzemeli yada malzemesiz olarak temizlik hizmeti alabilmekte siniz.

Detaylı ofis temizliği için firmamız malzemeleri yanında olacak şekilde en az 2-3 kişilik ekip göndermektedir. Çelik Parlatıcı, Parke Temizleyici, Derz Parlatıcı, Cam Temizleyici, Yağ Sökücü, Genel Temizlik Maddesi, Yüzey Temizleyici, Kireç Sökücü, Banyo-lavabo Temizleyici, Krem Temizleyici olmak üzere 10 farklı kimyasal kullanılmaktadır.

Saha Temizlik Şirketi olarak asıl uzmanlık alanımız olan ofis temizlik hizmetlerinde talebinize uygun olarak esnek çözümler üretiyoruz. Akşam temizlikleri, haftalık temizlikler veya tek seferlik detaylı ofis temizliği hizmetlerinde bölümlenmiş çalışma sistemimizle bu alanda en büyük eksiklikleri kapatarak çözüm ortağınız olmaktan memnuniyet duyarız.

Profesyonel Temizlik Hizmeti

Adana’da Temizlik Şirketleri arasında faaliyet gösteren Saha Temizlik Şirketimiz tüm ihtiyaçlarınıza yönelik profesyonel temizlik hizmeti sunmaktayız
 • Apartman, Site, İş Merkezi Temizliği
 • İnşaat Sonrası Temizlik
 • Gündelik Ev Temizliği
 • Zorunlu Su Deposu Temizliği
 • Havuz Temizliği

Temizlik İhtiyaçlarınız İçin Bizden Teklif Almayı Unutmayınız

İletişim bilgilerimizden bizler ile iletişime geçerek, teklif alabilir, teklif verebilirsiniz.

Yaptığımız Hizmetler

 • Zorunlu Su Deposu Temizliği
 • Havuz Temizliği
 • İnşaat Sonrası Temizlik
 • Ofis Temizliği
 • İş Yeri Temizliği

Yaptığımız Hizmetler

 • Dolu Ev Temizliği
 • Apartman Merdiven Temizliği
 • Günlük Çöp Toplama Hizmeti
 • Dış Cephe Cam Temizliği
 • Fabrika Temizliği
Şimdi Ara