Profesyonel Apartman, Bina, Site ve Tesis Yönetimi

Saha Profesyonel Bina Yönetim Danışmanlık Hizmetleri Mali Müşavir ve Uzman Avukatlar gözetiminde yetkin, genç ve dinamik kadrosu ile Adana’da profesyonel apartman ve site yönetimi faaliyetlerine devam etmektedir. Hedefimiz müşterilerimiz ile bire bir iletişim kurarak güven üzerine bir hizmet anlayışı sunmaktır.

Her projede yapılan analizler doğrultusunda rasyonel işletme projesini oluşturup,aidatları belirler,tebliğ eder,toplar ve muhasebeleştirir.

Profesyonel Apartman,Site,Bina ve Tesis Yönetiminde ki amacımız bina sakinleri arasındaki sorunları profesyonel bir şekilde çözüme kavuşturarak, maddi ve manevi kayıpları önlemek, zamandan tasarruf ederek adil çözümler sunar,Site sakinlerimize prestijli,konforlu ve huzurlu bir yaşama dair olması gereken standartları sağlamaktır.

Adana’da Profesyonel Apartman,Site,Bina ve Tesis Yönetimi Şirketi kurmamızın ana amacı, dairelerin günlük işlerini sürdürmek için fayda sağlamaktır. Bizim sizlere sunmuş olduğumuz hizmet ile tüm işlerinizi elektronik olarak bir sistemde depolarız. Arzu ettiğiniz her an online olarak kontrol etme imkanınız vardır. Manuel tutulmakta olan kayıtlar ile çok fazla zaman kaybı yaşanmaktadır. Ayrıca manuel kayıtlarda hata olasılığı artar. Bizim web üzerinden tutmuş olduğumuz sistem hata olasılığını neredeyse sıfıra indirir. Tüm işlemleriniz Mali Müşavirlerimizin gözetiminde tutulacak olup konusunda uzman Hukuk danışmanlarımızla takip edilecektir. Ek olarak apartmanınızın veya sitenizin ortak alanları ile ilgili A’dan Z’ye tüm hizmetleri vermekteyiz. Apartman temizliği, Bahçe bakımı, elektrik isleri, su isleri,asansör bakımı, çatı bakımı, temizlik ve kapıcılık hizmetleri, havuz bakımı, otopark bakımı ve çöp şutu hizmetlerimiz ile sizlere çözüm sunmaktayız.

Toplu Konutların Zaman İçerisindeki Artışı

Grafikte görüldüğü üzere zamanla apartman ve sitelerin artışı çok yüksek orandadır. 8 bağımsız bölümü geçen her toplu konut’un yönetimi olması bir karar defteri ve işletme defteri olması gerekmektedir.Günümüz koşullarında insanların yoğun temposunda yönetim işi ile uğraşması bir hayli zorlu bir süreçtir.Bu zorlu süreci profesyonel yönetim firmaları bünyelerindeki hukukçular ve mali müşavirler ile kolaylaştırmayı hedeflemektedirler.
 • Zamandan tasarruf edin.
 • İşletme projesi ile gelecek dönem bütçe planınızı oluşturalım.
 • İcra işlemi ile tahsil edilemeyen alacaklarınızdan kurtulun.
 • Dijital platform ile gelir ve giderlerinizi online takip edin.
 • Banka aracılığı ile online ödeme imkanı.

Şeffaf Yönetim Hizmeti

Apartman yönetimindeki ister dışarıdan atanan yönetim isterse bireysel yönetimlerin en büyük sıkıntısı güven problemidir. Bu güven probleminin ortaya çıkması bilinçsiz yada kötü niyetli yöneticilerin hem maddi hemde manevi olarak toplu yaşam alanlarına verdikleri zararlardan ortaya çıkmaktadır. Kat Mülkiyeti Kanunu yeterince bilmeyen hem toplu konutlarda yaşayan bağımsız bölüm sahipleri hemde yöneticiler apartmana ciddi zararlar vermektedirler. Bu zararlara örnek verecek olursak apartman görevlerinin haklarını gözetememek, hizmet alımlarında yapılan sözleşme maddelerinde
dikkatsizlikler ve benzeri durumlardır.Biz şirketimiz tarafından yürütülen ar-ge çalışmaları ve bünyemizdeki işinde uzman ekip arkadaşlarımız ile hem hizmet aldığımız firmaların haklarını hemde yönetimini üstlenmiş olduğumuz toplu konutların haklarını korumaktayız. Toplu konutların gelir ve gider analizlerini ve raporlarını isteyen tüm bağımsız bölüm sahipleri hem elden
hemde online olarak web sitemizden takip etmektedirler. Her ay sonunda yapılan denetim kurulu tutanaklarını toplu konutlarda yaşayan insanların seçtikleri denetçilere, yapılan harcamaları ve gelirleri incelemeye aldırdıktan sonra imzalatarak kendimizi her ay denetim altına almaktayız.

Hizmetlerimizi Nasıl Veriyoruz

 • Profesyonel yönetime geçiş sürecinde %50+1 oy çoğunluğu ile bizleri seçmeniz gerekmektedir.
 • Ekip arkadaşlarımız toplu yaşam alanınızın bütçe planını çıkartarak gelecek döneme ait gelir ve giderlerin analizini yapmaktadır.
 • Saha Personellerimiz tahsilata çıkarak toplu yaşam alanının ihtiyaçlarını karşılamayı sağlayacak geliri elde eder.
 • Ödeme yapmayan yada geçmiş dönem borcu olanlar hakkında yasal işlem şirketimizin bünyesinde ki avukatlarca başlatılır.
 • Gelir ve giderlerinizi online olarak web sitemiz üzerinden takip edebilir, sorularınızı müşteri hizmet yetkilisi ile paylaşabilirsiniz.

Senin Yararın Ney

 • Yönetim toplantısı düzenlemek, işletme projesi çıkartma gibi prosedür gerektiren işlemlerden kurtulursunuz.
 • Kim ödeme yapmış, hangi fatura nereye ödenmiş gibi zaman alan işlerden kurtulursunuz.
 • Ödemelerini yapmayan bağımsız bölümlerle kötü olmanız gerekmez şirketimiz gereken işlemleri anında uygular.
 • Her ay gelir gider tablosu hazırlama, ödemelerin nereye nasıl ne için yapıldığını anlatmaktan kurtulursunuz.
 • Sırtınızı geriye yaslarsınız, bir oh çeker, tüm dertlerden kurtulur rahatınıza bakarsınız.

Peyzaj

Peyzaj uygulama,bakım,danışmanlık ve blog yazılarımız hakkında daha fazla bilgi alın.

Daha Fazla Bilgi

Raporlama Hizmeti

Birbirinden karmaşık raporlardan kurtulmak için şeffaf,sade raporlama hizmeti.

Daha Fazla Bilgi

Hukuki Hizmetler

Kat Mülkiyeti Kanunu danışmanlığı ve KMK'ya aykırı durumda yasal süreç takibini üstleniyoruz.

Daha Fazla Bilgi
Şimdi Ara