Bina Renovasyon ve Taşeronluk Hizmeti

Eskiyen yapıların yıkılarak yeniden yapılması masraf gerektirir. Buna alternatif olarak eskiyen binaların hasarlı kısımlarının tespit edilerek yenilenmesi daha düşük maliyetli bir çalışmayı ifade eder. Renovasyon hizmeti olarak adlandırılan eski binaların hasarlı kısımlarının yenilenmesi çalışmaları; binanın dış ve iç cephesindeki estetik olmayan tüm görünümlerin modern hale getirilmesini kapsıyor.

Bu anlamda hizmet sunan şirketimiz, müşteri taleplerini dinledikten sonra eski binanın daha verimli ve öncekinden daha yaşanılabilir kılmak için projesini hazırlıyor. Proje üzerinde müşteriyle yapılan toplantılar ve kabul yazısından sonra çalışma başlatılarak öngörülen süre içerisinde bina veya çalışma yapılacak yapı teslim ediliyor.

Neden renovasyon çalışması yaptırmalısınız?

Yenileme çalışması olarak da adlandırılabilecek renovasyon projeleri eskiyen binaların problemlerinin ortadan kaldırılmasına yönelik bir çalışmadır. Bununla beraber mimari açıdan bina görünümünün düzenlenmesini de içerebilir. Temel olarak; su, elektrik, havalandırma veya taşıyıcı kolonların analizi, çatlaklar ve daha farklı risklerin belirlenmesine dayanıyor. Yapıda tespit edilen problemlerin çözülerek; güvenli ve konforlu bir yaşam alanının ortaya çıkarılması amaçlanıyor.

Yenileme çalışmaları binanın tümden yıkılarak; yeni temel ve inşaat malzemeleriyle inşa edilmesini kapsamıyor. Dolayısıyla maliyet olarak yeniden inşa edilen bir binadan çok daha düşük masraflarla gerçekleştiriliyor. Üstelik, binada yaşayan kişilerin ortak katılımıyla yapılacak olan yenileme çalışmalarındaki masraflar tüm daire sakinleri tarafından karşılanıyor. Böylece aileler için daha güvenli ve konforlu bir yaşam alanı düşük maliyet ve yüksek kalite avantajıyla ortaya çıkıyor.

Nasıl bir firma seçilmesi gerekiyor?

Renovasyon çalışmalarının verileceği yapı firmasının müteahhitlik tecrübelerinin bulunması arz ediyor. Dolayısıyla daha önceki projelerinin referans olarak sunulması ve ilgili proje detaylarının incelenmesi önem ifade ediyor. Doğru firmanın seçilmesi halinde yenileme çalışmalarının daha nitelikli ve zamanında neticelendirilmesi mümkün oluyor.

Yapı firmasının kullanacağı malzemelerin kaliteli, işçiliğinin de birinci sınıf olması gerekiyor. Böylelikle eski binaya modern inşaat görünümün kazandırılması sağlanabiliyor. Ancak malzeme seçimi ve işçilik hususlarında verimliliği baz almayan firmaların yenileme çalışmalarından elde edilecek sonuç, arzu edilenle aynı olmayabilir.

Firmamız, renovasyon çalışmalarında birinci sınıf malzeme ve işçilik kullanarak müşterilerin memnun kalacağı çalışmalara imza atıyor. Doğru çözümler için kaliteli adresi tercih edin!

SAHA PROFESYONEL APARTMAN VE SİTE YÖNETİMİ

Adana da profesyonel apartman ve site yönetimi hizmeti veren şirketimiz çözüm ortağı oldu müteahhit firmalar ile binanızı ilk günkü görünümüne ve işlevsellik olarak ilk günlü haline getirmek için canla başla çalışarak Adana da ki profesyonel apartman ve site yönetimi şirketleri arasında ki örnek firma olmaktadır.

Yönetici Danışmanlığı

Yönetici danışmalığı hizmeti ile yöneticilerimizin eksikliklerini gideriyoruz.

Daha Fazla Bilgi

Raporlama Hizmeti

Birbirinden karmaşık raporlardan kurtulmak için şeffaf,sade raporlama hizmeti.

Daha Fazla Bilgi

Temizlik Hizmetleri

Apartman,inşaat sonrası,fabrika,dış cephe... ve daha fazlası için Saha Temizlik.

Daha Fazla Bilgi
Şimdi Ara